Ince bağırsak kanseri - resimleri

Ince bağırsak kanseri - bağırsak küçük doku içinde bulunan nadir hücreleri kanser oluşur formu kanseri. bağırsak kanseri türlerinden birkaç vardır, en sık adenokarsinom olduğunu. adenokarsinom dışında, bağırsak kanseri küçük diğer türleri) olduğunu sarkomu (destekleyici ya da tümörler başlamak da bağ dokusu), karsinoid, gastrointestinal stromal tümörler ve lenfomalar sistem immün (başlar hücreler.

Ince bağırsak kanseri - belirti ve bulguları

- Bağırsak kanseri nadir olmakla birlikte, bu potansiyel belirti ve hastalık semptomlarının farkında olmak önemlidir. Bağırsak kanseri ve gıda sindirimi tümör kanama ve siyah dışkı neden zor olabilir. Ayrıca, irritabl bağırsak sendromu (IBS) ve peptik ülser gibi başka sorunlara neden olabilir bağırsak kanseri ile ilişkili belirtilerin çoğu.

bağırsak kanseri belirtileri şunlardır:

Ince bağırsak kanseri - Tedavi

bağırsak kanseri tedavisi sırasında en sık görülen cerrahi, radyasyon ve kemoterapi içerir. Cerrahi kanser ve birçok durumda fiziksel kaldırma ve çevresinde bazı doku içerir tedavi eski formudur. Radyasyon genellikle diğer tedavi seçenekleri ile birlikte kullanılır veya kanserin cerrahi olarak çıkarılması mümkün değildir. Radyoterapi öldürmek veya tümör büyümesi yavaş, yüksek-enerjili ışınlar kullanarak içerir. radyoterapi gibi, kemoterapi genellikle diğer tedavi seçenekleri ile birlikte kullanılır. Kemoterapi öldürmek veya tümör büyümesini yavaşlatacak kullanılan kimyasal bir bileşimidir.